Atlasy Treningowe

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

Marzysz o własnej domowej siłowni ?
Atlas treningowy to wielofunkcyjne narzędzie pozwalające skutecznie budować i wzmacniać mięśnie całego ciała. Jest to popularny przyrząd spotykany w profesjonalnych oraz domowych siłowniach.
Atlas do ćwiczeń może łączyć w sobie ławeczkę treningową, drążek do podciągania, wyciąg górny i dolny oraz stację do ćwiczeń mięśni nóg. Taki zestaw pozwala na kompleksowy trening we własnym domu.
Przy wyborze odpowiedniego modelu dla siebie warto zwrócić uwagę czy Atlas jest ze stosem czy jest dostosowany do wolnych ciężarów.
Atutem atlasu ze stosem jest to, że nie trzeba zdejmować oraz zakładać obciążeń, wystarczy ustawić wybraną wagę do ćwiczeń. Natomiast wolne ciężary pozwalają lepiej doprecyzować wagę obciążenia do własnych potrzeb. Wykorzystywać do takiego atlasu możesz ciężary do treningów z gryfami czy hantlami.
Ze względu na właściwości oraz możliwości, atlas treningowy jest polecany dla wszystkich chcących skutecznie wymodelować sylwetkę lub wzmocnić muskulaturę. Ćwiczyć mogą zarówno początkujący jak i zaawansowani.