Filtry

Rękawice do ćwiczeń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Rękawice na siłownie

Są niezbędne dla każdego, kto chodzi na siłownię lub dopiero chce zacząć. Nadają się zarówno dla doświadczonego użytkownika, jak i amatora. W zależności od rodzaju i firmy mają różne właściwości, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas treningu. Większość z nich ma warstwę antypoślizgową, są wykonane z oddychającego materiału, który nie wchłania wilgoci. Dużym atutem jest ich anatomiczny kształt, dzięki któremu dopasowują się do rąk każdego użytkownika. Opaska na nadgarstek dodatkowo stabilizuje staw nadgarstkowy podczas wykonywania ćwiczeń – jest to dużą zaleta, ponieważ podczas treningu (na przykład podnoszenia sztang)jest on bardzo obciążony. Mają zapięcie na rzep, dzięki któremu możesz z łatwością dopasować rękawice do rozmiaru twojego nadgarstka. Rękawice na siłownie chronią dłonie przed otarciami, zadrapaniami i odciskami. Wysoka jakość produktów zapewnia nam komfort. Sprawdzą się podczas ćwiczeń kondycyjnych, a także tradycyjnego treningu siłowego.

Rękawice do ćwiczeń na drążku

Rękawice to niezwykle przydatny dodatek podczas ćwiczeń siłowych, np. na drążku czy przy podnoszeniu ciężarów. Zwiększają one bezpieczeństwo w czasie treningu i chronią dłonie przed otarciami, dlatego nie można wybrać pierwszego z brzegu modelu, mamy szeroką ofertę produktów. Rękawice do ćwiczeń na drążku zapewniają amortyzację, której potrzebują twoje dłonie, podczas wykonywania chwytów. Naturalny, anatomiczny kształt produktu sprawia, że perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu dłoni użytkownika. Dzięki warstwie antypoślizgowej twoje ręce nie będą ślizgać się na drążku. Dodatkowym atutem jest ściągacz na nadgarstek, który usztywnia i stabilizuje staw. Wpływa to korzystnie na bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń, uzyskasz mocny chwyt i pełną kontrolę nad swoim ciałem i treningiem. Jak wiadomo ćwiczenia na drążku w znacznym stopniu obciążają dłonie – rękawiczki pozwalają zapobiegać kontuzją i urazom. Nosząc rękawiczki do ćwiczeń na drążku nie grożą ci otarcia i odciski, dzięki czemu będziesz czerpał większą satysfakcje z wykonywanych ćwiczeń. Rękawice nadają się do różnego rodzaju treningów, nie tylko do ćwiczeń na drążku. Przyjemnie będzie ćwiczyć kondycje lub robić trening siłowy w takim sprzęcie.

Rękawice do crossfit

Wyjątkowy komfort podczas ćwiczeń zapewnią nam zarówno rękawice bez palców do crossfitu jak i skórki na siłownie. Różne rodzaje odznaczają się różnymi cechami, jednak zawsze mają warstwę antypoślizgową, jeśli mają zapięcie to na rzep, który ułatwia dopasowanie rękawic do rozmiaru twojego nadgarstka, wykonane są z oddychającego wytrzymałego materiału. Rękawiczki do treningu crossfit zapewnią Ci odpowiednią przyczepność i komfortu, skutecznie regulują temperaturę i poziom wilgoci, więc nic nie rozprasza Twojej uwagi. Anatomiczny kształt sprawia, że doskonale leżą na dłoniach każdego użytkownika. Nadają się do lekkich ćwiczeń, właśnie typowo crossfitowych. Trening z takimi rękawicami staje się dużo bardziej przyjemny, jest to obowiązkowe wyposażenie każdego sportowca.

Rękawice do mma

Dopasowane rękawice bez palców do MMA mają miękką wyściółkę, która doskonale chroni Twoje dłonie i nadgarstki. Spód jest zwykle wykonany z cienkiego oddychającego materiału, który zapewnia mocny chwyt na przeciwniku. Specjalna wkładka tłumi wszelkie uderzenia podczas walki zawdzięczając to dobranemu rodzajowi piankowego, twardego wkładu. Zewnętrzna warstwa amortyzuje siłę uderzenia, natomiast wewnętrzna strona wyłożona jest miękkim materiałem przyjemnym dla skóry, co zapobiega otarciom. Materiał ten pokrywa całe wnętrze rękawicy zapewniając komfort podczas ćwiczeń. Mocny rzep zapewnia lepsze usztywnienie stawu nadgarstka zmniejszając ryzyko kontuzji, a dodatkowy ściągacz ułatwia założenie i zapięcie. Najwyższej jakości materiały użyte w produkcji zapewniają wysoką trwałość rękawic, mają również wzmocnione szwy i mocowanie na nadgarstku. Takie rękawice dają nam większą swobodę ruchu. Możemy uderzyć przeciwnika lub go chwycić. Rękawice ściśle przylegają do dłoni, dają maksymalną swobodę ruchu i pozwala wykonać wszelkie manewry potrzebne do ataku i obrony nadają się do sportów walki, gdzie jest wykorzystywany kontakt fizyczny. Chronią ręce przed urazami i kontuzjami, wykonane z różnych materiałów są bardzo wygodne.

Rękawice treningowe

Rękawice do ćwiczeń chronią stawy przed doznaniem nieprzyjemnych urazów bądź kontuzji oraz zabezpieczają dłonie przed otarciami i innymi uszkodzeniami. Co więcej, poprawiają pewność i stabilność chwytu przyrządów sportowych, takich jak drążek czy sztanga. Rękawice treningowe to szerokie pojęcie do którego można przypisać różne produkty. Odpowiednie akcesoria sprawią, że ćwiczenia wykonywane na siłowni będą przyjemniejsze i bardziej efektywne. Nie chodzi tu o wygląd, a ich funkcjonalność. Do podstawowego wyposażenia każdego sportowca powinny należeć rękawiczki na siłownię. Skutkami ubocznymi treningów będą otarcia, niejednokrotnie stłuczenia dłoni. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do uszkodzeń nadgarstka. Rękawice na siłownię to zatem zabezpieczenie zarówno dla skóry dłoni, jak i samego stawu. Dobre rękawiczki na siłownię zwiększą także komfort twoich treningów, dobre rękawice powinny się doskonale dopasować do dłoni. Dzięki nim sztanga nie będzie wyślizgiwać się z dłoni nawet, jeśli będą spocone co jest bardzo ważne. Zamiast rękawic możesz użyć także skórek na siłownię. Skórki na siłownie używane są w celu zabezpieczenia dłoni przed zdzieraniem skóry oraz w celu zapewnienia stabilnego uchwytu. Skórki są zalecane podczas ćwiczeń siłowych oraz crossfit. Doskonale sprawdzają się podczas ćwiczeń na drążku, podciągania, treningu funkcjonalnego lub gimnastycznego. Konstrukcja skórek zapewnia doskonałe dopasowanie do dłoni niezależnie od ich rozmiaru i kształtu. Elastyczna powłoka doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni oraz nie powoduje dyskomfortu podczas uchwytu. Antypoślizgowa powłoka skórek zapewnia stabilny chwyt.