Filtry

Zestawy dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Rolki dla dzieci – na co zwracać uwagę przed zakupem?

Dzieci są naszym skarbem i chcemy, aby nie stała się im żadna krzywda. Zabawa to podstawa dla każdego dziecka, a ruch to zdrowie. Wiele dzieci spędza czas aktywnie. Często jest to jazda na rolkach, wrotkach czy łyżwach. Jak wiemy, dzieci nie zwracają uwagi na bezpieczeństwo. Mają w sobie dużo energii, którą po prostu pożytkują. To w gestii rodziców leży zapewnienie im jak najlepszej ochrony. Dlatego też zakup rolek powinien przebiec w sposób odpowiedzialny i z pełną świadomością. Aby wybrać odpowiednie rolki dla dzieci należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim rolki dziecięce powinny być zrobione z odpowiedniego materiału, który zapewni odpowiedni odpływ wilgoci oraz będzie utrzymywał dobrze nogę w bucie tak, aby noga była usztywniona i nie narażona na kontuzję.
Bardzo ważnym elementem jest również wkładka, która zapewni komfort i wygodę podczas szaleństw. Jak wiemy dzieci bardzo szybko rosną. Stopa także zmienia się z sezonu na sezon, dlatego warto podczas zakupu zwrócić uwagę na możliwość regulowania rozmiaru. Pozwoli to na ograniczenie kosztów i sprawi, że nasza pociecha będzie cieszyła się wrotkami przez kilka lat. Kolejną rzeczą, na którą warto spojrzeć przed zakupem jest zestaw dwa w jednym, a nawet cztery w jednym. Co to oznacza? Że możemy kupić łyżworolki, które będą łyżwami, rolkami, wrotkami i wrotko-rolkami. Za pomocą jednego klucza możemy w krótką chwilę łyżwy zmienić na rolki. Jest to świetne rozwiązanie, które sprawi, że sprzęt będzie służył dziecku zarówno w zimie, jak i latem. Oczywiście przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić także uwagę na jakość użytych materiałów do produkcji butów, kółek oraz łożyska. Są to elementy, które gwarantują dłuższą żywotność i bezawaryjną używalność. Dobrej jakości rolki dziecięce to zakup na długie lata.

Zestawy rolek dziecięcych

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór rolek dla dzieci. Dla dziewczynek polecamy łyżworolki 2w1 regulowane SMJ Sport. Zastosowane w nich kauczukowe koła gwarantują płynną i cichą jazdę, a płoza wykonana ze stali nierdzewnej zapewni szybki ślizg na lodzie. W bucie zastosowano specjalne klamry z systemem auto lock, które sprawiają, że but samodzielnie się nie odepnie podczas jazdy. Łyżworolki Zestaw 4w1 NILS NH18330 to propozycja dla dziewczynek, które lubią łyżwy, rolki, wrotki i wrotko-rolki. Możliwość regulacji rozmiaru oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości sprawia, że dziecko będzie mogło cieszyć się jazdą przez długi czas. Łyżworolki regulowane dla dziecka zestaw 6w1 ENERO to propozycja wzbogacona o ochraniacze na łokcie i nadgarstki oraz kask. Wszystko wykonane w pięknych dziewczęcych kolorach, co powoduje, że każda dziewczynka będzie mogła poczuć się jak księżniczka. Rolki regulowane do nauki jazdy Nils Na0321 to opcja dla początkujących oraz tych, którzy już co nie co potrafią. Zaprojektowane zostały tak, aby pierwsze kroki były łatwe i zachęcały do dalszej nauki.
Wygodna wkładka i kauczukowe koła to gwarancja niezawodności i przyjemności. Dla chłopców godne polecenia są łyżworolki zestaw 4w1 NILS NH0320. Konstrukcja buta została wyposażona w specjalną membranę oddychającą, która zapewnia odpowiednie odprowadzenie wilgoci. Zastosowanie pianki EVA oraz siatki mesh sprawia, że but jest bardzo lekki i nie obciąża stopy. Dla chłopców, którzy lubią mieć wszystko w komplecie proponujemy wrotko-rolki SMJ. Jest to zestaw, który możemy skonfigurować w dwojaki sposób: jako rolki oraz wrotko-rolki. Dodatkowo dołączone do tego są ochraniacze, kask oraz plecak. Bogaty asortyment, który Państwu oferujemy pozwoli wybrać odpowiednie rolki dla dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie pytań i wątpliwość zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Łyżworolki dla dzieci – idealne na lato i zimę

Łyżworolki dla dzieci to nie tylko zabawa, ale także sport i zdrowie. Każdy ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny i cenny. Jazda na rolkach czy łyżwach to także zabawa dla całej rodziny. Jest to cenny czas spędzony razem, kiedy można porozmawiać, pośmiać się, a przy tym poruszać. Łyżworolki dziecięce to zabawa zarówno latem, jak i zimą. Za pomocą jednego klucza można w chwilę zamienić płozę na kółka i jeździć po chodniku. Nie trzeba mieć osobno łyżew, wrotek i rolek w domu, a co za tym idzie, zostaje trochę pieniędzy w portfelu, które możemy przeznaczyć na inne atrakcje. Łyżworolki to świetnie rozwiązanie, które zapewnia rozrywkę przez cały rok. Jeśli do tego zakupimy łyżworolki regulowane, to dziecko będzie mogło cieszyć się jazdą przez kilka sezonów.