Filtry

Steppery z ramionami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Stepper z ramionami czyli jak efektywnie trenować w domu

Wiele osób marzy o smukłej i wyrzeźbionej sylwetce. Jednak niejednokrotnie mamy bardzo mało czasu na co dzień, aby wybrać się na siłownię czy fitness. Czasami także kwestia finansowa odgrywa dużą rolę. Karnety mogą być zbyt obciążające budżet domowy. I tutaj z pomocą przychodzi stepper z ruchomymi ramionami. Jednorazowy wydatek, a ćwiczyć możemy o każdej porze dnia i nocy bez wychodzenia z domu.

Kto może ćwiczyć na stepperze? W zasadzie każda osoba. Nie trzeba się martwić o kontuzję. Urządzenie to nie obciąża stawów. Wygląda może niepozornie, jednak przynosi zadziwiające efekty. Technika treningu na stepperze nie jest skomplikowana. Jest to przyrząd, który składa się z 2 platform, na których stajemy i wykonujemy ruchy przypominające wchodzenie po schodach. Dodatkowo dokładamy do tego ruch rękoma.

Na początek wystarczy regularnie ćwiczyć 2 lub 3 razy w tygodniu po minimum 30 minut, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Przed każdym treningiem należy wykonać rozgrzewkę. Powinniśmy rozruszać nogi i ręce. Można zrobić kilka przysiadów, wymachów ramion i skłonów. Po kilku minutach jesteśmy gotowi do ćwiczeń. Najważniejsze podczas trenowania to utrzymanie wyprostowanej postawy. Ramiona muszą być odciągnięte do tylu, a brzuch wciągnięty. P

amiętajmy także o miarowym oddechu oraz dobrze byłoby utrzymywać tętno na równym poziomie. Do ruchu nóg dodajemy wymachy rąk na przemian trzymając za ramiona stepper. Trzeba utrzymywać stałe tempo, dzięki temu będzie pracować całe ciało. W miarę upływy czasu można podnieść sobie poprzeczkę i podkręcać moc. Jeśli dodatkowo zbilansujemy dietę i będziemy konsekwentni w ćwiczeniach, to efekty przyjdą bardzo szybko.

Jaki wybrać stepper z ramionami?

Wyróżnia się kilka rodzajów steppera. Możemy zaopatrzyć się w stepper prosty, na którym wykonujemy ruchy podobne do chodzenia po schodach. Stepper skrętny, który angażuje mięśnie skośne i wewnętrzne ud. Ćwiczenia na nim wyglądają jak jazda na rolkach.

Steppery z ramionami, które angażują do pracy dodatkowo ręce oraz steppery kolumnowe, które sprawdzą się w treningach aerobowych. Jeśli zdecydujemy się na stepper skrętny z ramionami, to należy wziąć przede wszystkim pod uwagę jego funkcjonalność i praktyczność. Powinien on być renomowanej marki, gdyż tylko wiodący producenci zapewniają niezawodną pracę oraz solidność sprzętu. W naszym sklepie znajdują się steppery marki HMS.

Jest to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu do ćwiczeń. Kolejnym aspektem, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę to nośność steppera. Czyli jakie maksymalne obciążenie jest dozwolone dla danego modelu. Nie pomijajmy także zamontowanego wewnątrz komputera który będzie wspierał nas w ćwiczeniach. Monitorowanie na bieżąco wyników treningowych dopinguje do dalszych ćwiczeń i pozwala na kontrolowanie postępów, jakie poczyniliśmy.

Jeśli chcemy kupić stepper z ramionami, a nie możemy się zdecydować, bądź potrzebujemy porady, to zapraszamy do zadawania pytań. Jesteśmy sklepem, który specjalizuje się w sprzęcie do fitnessu i chętnie dobierzemy odpowiedni model do Waszych oczekiwań.

Efekty po ćwiczeniach ze stepperem z ramionami

Jeśli będziemy regularnie ćwiczyć, to pierwsze wyniki zauważalne będą już w pierwszym miesiącu treningu. Efektem pracy ze stepperem jest poprawa wydolności oddechowej oraz kondycji. Mięśnie się wzmacniają, a sylwetka się wysmukla. Dzięki poprawnie wykonywanym ćwiczeniom zmniejszy się waga oraz łydki i uda wyraźnie się wyszczuplą oraz ujędrnią.

Podobnie będzie z pośladkami, brzuchem i ramionami. Tutaj uwaga do Pań. Stepper pomaga w walce z cellulitem! Jest to urządzenie dla tych osób, które nie chcą nabierać masy mięśniowej, a jedynie chcą wysmuklić i ujędrnić swoje ciało. Poprawia się jędrność skóry, gdyż dotlenia się ona podczas ćwiczeń przy czym uaktywniają się włókna mięśniowe.

Steppery z ramionami stworzone zostały z myślą o osobach, które są zabiegane, a chcą mimo to zadbać o swój wygląd. Możemy ćwiczyć podczas oglądania ulubionego serialu bądź filmu. Trening powoduje także poprawę nastroju. Wytwarza się podczas wysiłku fizycznego hormon szczęścia, który powoduje, że czujemy się lepiej i zapominamy o problemach dnia codziennego. Nie dość, że nasza sylwetka ulegnie znaczącej poprawie, to jeszcze będziemy bardziej zadowoleni z życia!

Przegląd najlepszych modeli stepperów z ramionami na PESport.com.pl

Stepper z ramionami skrętny HMS S3096 posiada wielofunkcyjny komputer. Pozwala on na pomiar najważniejszych parametrów, takich jak: czas, liczba powtórzeń, spalone kalorie, liczba kroków oraz scan. Ruchome ramiona są regulowane, dzięki czemu można dostosować urządzenie odpowiednio do wzrostu osoby ćwiczącej. Jest to sprzęt przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet bez ograniczeń wiekowych. Pozwala on na ćwiczenia mięśni nóg, pośladków, brzucha oraz górnych części ciała.

Maksymalna nośność tego modelu to aż 100 kg. Waga samego steppera to niecałe 10 kg, dlatego można bez problemu szybko i łatwo przenieść go do szafy i schować. Stepper HMS S3085 posiada oprócz ramion dodatkowo linki do ćwiczeń. Linki oporowe powodują, że możemy rozbudować zakres ćwiczeń górnych partii ciała. Na stepperze możemy trenować w płaszczyźnie skośnej, czyli angażowana jest większa liczba mięśni niż przy płaszczyźnie prostej. Oczywiście w tym modelu także zamontowany został wielofunkcyjny komputer.

Możemy monitorować z nim czas, spalone kalorie, liczbę powtórzeń, liczbę kroków oraz scan. Maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg. Gwarancja 24 miesiące zapewnia spokój na długi czas i pewność, że przyrząd jest trwały i praktyczny. Niezależnie od tego, na jaki model steppera się zdecydujemy, to mamy pewność, że regularne ćwiczenia przyniosą widoczne efekty. W połączeniu z odpowiednią dietą rezultaty przejdą nasze najśmielsze oczekiwania.