Filtry

Rowery Spinningowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Rowery spinningowe – najważniejsze informacje

W ofercie sprzętu fitness naszej firmy znajdują się rowery treningowe i rowery spinningowe. Należy pamiętać, że trenażery i spinningowce to dwie różne podgrupy stacjonarnych rowerów sportowych. Ten rodzaj rowerów, tj. spinningowych, wywodzi się wprost ze sprzętu kolarskiego. Dlatego też konstrukcyjnie jest zbliżony do roweru prawdziwego, jak choćby szosowego. W założeniu miały pomagać w utrzymaniu dobrej kondycji sportowcom w warunkach zabezpieczonych od niesprzyjających okoliczności atmosferycznych. W ten sposób trafiły do domów. Teraz mogą służyć świadomym sportowo i zdrowotnie osobom, które widzą swoją potrzebę utrzymania dobrej formy i chcą ją zrealizować za pomocą profesjonalnych i bardzo nowoczesnych urządzeń. Rowery spinningowe zapewniają stymulację różnych partii mięśni, nie tylko jeśli chodzi o nogi.
Masz wiele pasji i zainteresowań? Zapewne czas oznacza dla Ciebie niemożliwą do ogarnięcia kosmiczną przestrzeń, w ktorej rzeczy są nie do pogodzenia?! Koła już dawno ruszyły do przodu. Wyobraź sobie, że rower – ten właśnie specjalny – rower spinningowy – pomoże Ci zagospodarować Twój czas pożytecznie, czyli zdrowo, a jednocześnie doda Ci skrzydeł i adrenaliny. Brzmi kusząco, prawda? Umiejętność koncentracji jest jedną z najbardziej podstawowych rzeczy. Jednocześnie jest tyle możliwych zainteresowań. Wyobraźcie sobie swoją kondycję za dwa miesiące, po czasie, w którym trenowaliście, mając rower spinningowy, który wybraliście z naszych propozycji.
Czy jesteś biznesmenem podróżującym lub właścicielem hostelu, agroturystyki, czy spędzasz czas w domu, słuchając, oglądając bądź po prostu w nim będąc, bez wahania możemy zarekomendować Ci ten rodzaj sprzętu i jego posiadanie. Wybierając hotel, zapytaj, czy mają do dyspozycji salkę, gdzie znajduje się rower spinningowy. Wiele miejsc, wiele rodzajów przestrzeni daje możliwość realizacji Indoor Cyclingu, utrzymania wagi i pracy nad rzeźbą i kondycją w każdej wolnej minucie dzięki temu, że są rowery spinningowe.

Rowery spinningowe. Topowe modele – opinie i ranking

W kategorii produktów fitnessowych, służących do spinningu, są sprzedawane przez nas obecnie głównie rowery spinningowe HMS i inSPORTline. Rowery czeskiego producenta są uznaną marką wśród Europejczyków, którzy pamiętają, że ten rejon geograficzny ma własnych olimpijczyków kolarskich. Dzięki dobremu zakorzenieniu w tradycji sportowej, na pewno w rowerach inSPORTline widoczny jest profesjonalizm producenta, jeśli chodzi o podejście do kształtowania mięśni i ogólnego zdrowego wyglądu na przykład w domu. O klasie  wytwórcy sprzętu sportowego może świadczyć fakt, że z jego warszatów pochodzą produkty zarówno do użytku domowego, jak i do szerszego zastosowania: w klubach fitness, profesjonalnych siłowniach, a także przez zawodowych sportowców. Linia HMS i inSPORTline to dwanaście modeli, które są dostępne w aktualizowanej i realizowanej zgodnie z zasobami magazynowymi ofercie naszej firmy. Wśród nich jest model z najwyższej półki jakościowej i cenowej – ATANA z magnetycznym systemem oporu (stąd również to trenażer). ATANA jest wyposażona w wielofunkcyjny komputer i dwanaście gotowych programów treningowych. Łatwa do przemieszczania konstrukcja urządzenia wykonana jest z bezpieczną stalową ramą.

Modele rowerów spiningowych HMS oraz inSPORTline charakteryzują się wariantowością cenową oraz poręcznymi gabarytami w każdej z proponowanych wersji i sześćdziesięcio miesięczną gwarancją:

 • SPINNINGOWY MAGNETYCZNY ATANA,
 • PROFESJONALNY SPINNINGOWY OMEGUS,
 • MAGNETYCZNY SPINNINGOWY DAXOS,
 • STACJONARNY SPINNINGOWY EPILSON,
 • STACJONARNY SPINNINGOWY KAPARA,
 • SPINNINGOWY STACJONARNY do 150 kg,
 • ROWEREK TRENINGOWY SPINNINGOWY AIRIN,
 • TRENINGOWY SPINNINGOWY do DOMU SIGNA,
 • DOMOWY SPINNINGOWY do 130 kg,
 • TRENINGOWY SPINNINGOWY JOTA,
 • STACJONARNY ROWEREK SPININGOWY do 130 kg,
 • SPINNINGOWY TRENINGOWY do DOMU; uwaga – nośność do 100 kg.

W opcjach sprzedażowych występuje ponadto rower spinningowy polskiej HMS. Dwa modele są bardziej dostępne cenowo między innymi z uwagi na to, że posiadają mniejszą nośność maksymalną dla użytkownika (oba do 120 kg) niż większość zestawów inSPORTline. Jest to treningowy rower spinningowy HMS SW8902-i i HMS SW8905.

Informacje dotyczące funkcjonalności urządzeń, sposobu, dostępności i form zakupu oraz czasu jego realizacji znajdują się na stronie internetowej. Opisy urządzeń zawierają pełną specyfikację techniczną danego modelu i odniesienie do polskiej normy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, modelami i do kontaktu z Pesport w sprawach wymagających ustaleń szczegółowych: telefonicznie (+48) 661 318, pocztą elektroniczną: biuro@pesport.com.pl, jak również poprzez formularz na stronie: https://pesport.com.pl/kontakt/. Zakupy u nas z powodzeniem możesz robić zarówno w sklepie internetowym: https://pesport.com.pl/sklep/, albo możesz złożyć zamówienie pod numerem (+48) 773 352 777.