Filtry

Rowery elektormagnetyczne

Wyświetlanie jednego wyniku

Rowery elektromagnetyczne – jakie wybrać?

Urządzenia te nie obciążają stawów ćwiczącego, tak jak na przykład uprawianie biegów czy intensywna jazda rowerem klasycznym. Dlatego warto w ogóle zdecydować się na własny zakup do codziennego użytku, gwarantujący aktywność sportową, a bez konieczności zwracania uwagi na pogodę. Idealne połączenie stanowi tu weranda.

Podczas korzystania z roweru elektromagnetycznego nie ma ograniczeń wiekowych, ani tym bardziej związanych z płcią. Wachlarz parametrów programowych jest tak duży – 23-32 programy, że każda osoba chcąca korzystać z aktywności fizycznej może osiągnąć swoje cele: czy będzie to wzmocnienie wydolności organizmu, czy dbałość o sylwetkę, czy wreszcie rzeźba.

Rower stacjonarny elektromagnetyczny ze względu na swoją konstrukcję może może być regulowany za pomocą pokrętła albo silnika. Sterowanie manualne to kontakt z reakcjami organizmu na tempo ćwiczeń, zaś ustawianie wcześniej zaprogramowanych opcji w “pokładowym” komputerze to przetestowane programy przez wytrawnych konstruktorów, pozwalające wypracować rzeczywistą, osobistą strategię fitness. Bez względu na to, czy planujemy okazjonalnie zażywać jazdy na rowerze, czy z różnych powodów chcemy uprawiać sportową aktywność w domu regularnie – urządzenie to będzie przydatne.

Rowery treningowe elektromagnetyczne z komputerem pokładowym

Modele z elektroniką wcale nie są tak wygórowane cenowo. Dostępne egzemplarze, które są w ofercie naszego sklepu, mają wielofunkcyjne komputery z programami treningowymi. Komputery mają wiele możliwych opcji do wyświetlania, sprawdzania, monitorowania, tak że dzięki temu faktycznie małe domowe centrum sportowe pozwoli każdemu świadomie budować swoją kondycję i obserwować stan zdrowia. I zapewniają automatyczną zmianę oporu, choć mają również w programach funkcję manualnej zmiany.

Do pamięci komputera wprowadzono między innymi funkcje, jak: pomiar tętna i wydolności serca oraz wytworzonej mocy wraz z wydolnością organizmu, spalanie kalorii i tkanki tłuszczowej, zrealizowany dystans, prędkość. W wersji zaawansowanej jest tryb cardio HR.

Liczba programów, ich złożoność, dodatkowe funkcje, jak Bluetooth, gama urządzeń kompatybilnych z rowerem wiążą się z wyższym progiem cenowym, jednak już na poziomie kilkuset złotych otrzymujemy zadowalające parametry elektroniki pokładowej, a w wyżej wersji dysponujemy dedykowaną, bezpłatną aplikacją iConsole+, która m. in. przechowuje historię dokonań i wyników, a do tego wizualizuje pokonywane trasy poprzez realne widoki z Googla.

Rowerek elektromagnetyczny to urządzenie, a raczej nie element wystroju wnętrza – co nie oznacza, że producenci nie przekazują nam nowoczesnych produktów! Dobrze jest zorientować się wcześniej, jak i gdzie można ustawić urządzenie w domu i ile przeznaczyć dla ćwiczącego na nim przestrzeni. Patrząc pod tym kątem, zwracamy uwagę na gabaryty roweru. Na pewno należy przeznaczyć ponad metrowej długości przestrzeń w pomieszczeniu czy obiekcie, gdzie chcemy wykonywać ćwiczenia. Sprzęty są wyposażone na przykład w stopki poziomujące, czy też rolki transportowe (w wersji już za 859 zł).

To bardzo przydatne szczegóły techniczne, zdecydowanie ułatwiające korzystanie. Rowery elektromagnetyczne nie są zbyt ciężkie, waga w zależności od zastosowanego koła zamachowego, czyli 7 lub 9 kg, wynosi około 40 kg.

Podobnie jest z pedałami, gdzie producenci zadbali, zarówno HMS, jak Sappihre, o stabilność mocowania: o antypoślizgi i stabilizatory na stopy.

Co musisz wiedzieć przed zakupem rowerka elektromagnetycznego?

Rower treningowy elektromagnetyczny to cicha praca. Kupując taki rodzaj urządzenia, nie dokładamy porcji hałasu do wyposażenia domu.
Działanie w oparciu o opór elektromagnetyczny nie generuje wstrząsów, wibracji i dodatkowych efektów mechanicznych.
Modele posiadają zróżnicowanie, jej chodzi o maksymalna wagę użytkownika. Podczas zakupu ten element jest również istotny. W tej chwili do wyboru są modele ze 150-kilogramową wytrzymałością. Ważnym komponentem konstrukcji rowerów jest siedzisko. Modele w ofercie to wersje z regulowanymi siodełkami. W zależności od klasy sprzętu zwiększa się poziom możliwych ustawień.

Przegląd dostępnych modeli rowerków elektromagnetycznych na PESport.com.pl

Cele w zasięgu ręki – tak można zgrabnie i zwięźle ująć – bo wystarczy wizyta na stronie internetowej z dostępnymi modelami sprzętu sportowego, jak rowery stacjonarne elektromagnetyczne – PESport.com.pl – aby wcielić w życie postanowienia odnośnie formy fizycznej i nabyć dobre urządzenie.

W tej chwili polecane są naszym Klientom modele polskich dostawców z dwóch klas cenowych, to jest:
– rower elektromagnetyczny stacjonarny HMS M1844-i za 2450 zł oraz
– rower elektromagnetyczny Sapphire Ultimate II SG-922B. Oba mają 24-miesięczną gwarancję i opcję dostawy za zero złotych.

Ta oferta sprzedażowa ma pozwolić zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń w domu osobom dysponującym zróżnicowanym budżetem. Różnica w cenie jest duża, jednak oba produkty w swojej grupie zasługują na najwyższe noty.

Każdy z wymienionych rowerów posiada na podstronie kategorii (sprzęt fitness – rowery treningowe) opis techniczny wraz ze specyfikacją, pozwalające na naprawdę przemyślany zakup. Ponieważ oferta dotyczy sprzętu rzeczywiście popularnego, na bieżąco uzupełniane są stany magazynowe i dlatego warto zaglądać regularnie na stronę, aby upewnić się co do aktualnej dostępności. Zamówienia można dokonać również telefonicznie, dzwoniąc pod numerem +48 733 352 777.

Zarówno HMS – ceniony w świecie sportowym, uczestnik międzynarodowych wystaw, jak i Sapphire – należą do rodzimych przedsiębiorców. Wypełniane są zalecenia i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i produkcji. A Sapphire poza spełnianiem wymogów bezpieczeństwa dla swego stricte sprzętu domowego dba o jakość designu i przystępność cenową.