Filtry

Platoformy wibracyjne, masażery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Platforma Wibracyjna jest uniwersalnym narzędziem do pracy nad całą sylwetką. Umożliwia rozluźnianie spiętych mięśni oraz skutecznie pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej.
Działanie odbywa się po przez generowanie drgań, które wywołują automatyczne skurcze mięśni. Drgania docierają nawet do najgłębszych mięśni, co przekłada się na dużą efektywność treningu.
Platforma wibracyjna ma zastosowanie zarówno w obszarze sportowym jak i rehabilitacyjnym.
Skutecznie pomaga przy spalaniu cellulitu, poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie oraz poprawia ruchomość w stawach. Regularne ćwiczenia przy użyciu platformy wibracyjnej pozwalają również redukować poziom stresu oraz przyśpiesza regenerację organizmu po wysiłku.
Poszczególne modele różnią się częstotliwością drgań, poziomem drgań bądź dostępnymi programami. Platformy wibracyjne wykorzystywane są w profesjonalnych klubach fitness, między innymi do grupowych zajęć na tych urządzeniach.
Ich właściwości relaksacyjne oraz regeneracyjne sprawiają, że jest idealna dla wiecznie zabieganych i nie mających czasu na trening. Już 5 minut codziennych ćwiczeń pozwala zauważyć pierwsze efekty.