Filtry

Orbitreki treningowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 51

Orbitrek treningowy, inaczej zwany trenażerem lub rowerem eliptycznym. Jest stałym elementem profesjonalnych klubów fitness oraz domowych siłowni. Swoją popularność zawdzięczają szerokim możliwością treningowym jakie oferują. Na orbitreku wykonasz zarówno trening cardio jak interwałowy. Dzięki zaangażowania do pracy wielu grup mięśni jest niezwykle skuteczny przy spalaniu tkanki tłuszczowej.

Odchudzanie na orbitreku

Styl treningu na orbitreku przy regularnym trening pozwoli Ci efektywnie wysmuklić sylwetkę i wzmocnić swoją kondycję. Rowerek eliptyczny inaczej orbitrek doskonale wspomaga dietę na zrzucanie wagi dlatego stanowczo zalecamy nabycie jednego z dostępnych w tej kategorii orbitreków treningowych. Dzięki dostępności wyłącznie sprawdzonych produktów od renomowanych producentów trening na spalanie zbędnych kilogramów będzie bezpieczny i jeszcze bardziej efektywny.

Orbitrek fitness

Orbitrek podczas ćwiczeń imituje bieg. Złe układanie stóp podczas zwykłego biegu w terenie może spowodować kontuzję. Orbitrek jest bezpieczniejszy, ponieważ amortyzuje wstrząsy oraz wymusza prawidłową pozycję, pozwala to oszczędzać stawy. Dzięki temu orbitrek jest wykorzystywany również do rehabilitacji. W naszej ofercie znajdują się: orbitreki mechaniczne, orbitreki magnetyczne, orbitreki elektromagnetyczne oraz orbitreki powietrzne. Bez trudu dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb.

Orbitreki eliptyczne

Dzięki specjalnej konstrukcji tego przyrządu do ćwiczeń i nastawieniu na bardzo dobrą jakość komponentów, z których składa się orbitrek dostępny w sportowym sklepie internetowym pesport.com.pl oferujemy produkty dla różnej gamy wagowej osób ćwiczących. Znajdziesz u nas nie tylko standardowe orbitreki do 100, 110 czy 120 kg ale również orbitreki do 130, 150, 180 kg oraz nawet do specjalistyczne orbitreki do 200 kg wagi. Orbitreki inSPORTline, HMS, SPORTOP czy XTERRA gwarantują doskonałe efekty przy wytrwałym i sumiennym treningu. Lata doświadczenia w produkcji orbitreków fitness we współpracy z najlepszymi trenerami fitness zaowocowały opracowaniem sprzętów sportowych najwyższej jakości, który może już niebawem zagościć w Twoim domu i pomagać Tobie w osiąganiu wyznaczonych celów.