Filtry

Stepy do ćwiczeń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Step do ćwiczeń aerobiku to przyrządy stworzone do pracy nad mięśniami nóg oraz pośladków. Regularne ćwiczenia pozwolą skutecznie wysmuklić nogi oraz ujędrnić pośladki. Poszczególne modele stepów różnią ilością stopni regulacji. Można spotkać step z jednym, dwoma lub nawet 3 poziomami wysokości. Poziomy reguluję się za pomocą zdejmowania oraz podkładania podkładek. W internetowym sklepie sportowym PESport znajdziesz każdy rodzaj stepu do aerobiku. Kolejną różnicą jest długość stepu, należy zwrócić uwagę na ten parametr przy wyborze aby zapewnić sobie wygodę ćwiczeń. Stepy wykorzystywane są do zajęć w profesjonalnych klubach. Najpopularniejszym są ćwiczenia aerobik. Przyrząd cieszy się powodzeniem również w treningach w domu. Dzięki niewielkim rozmiarom można go schować po treningu nawet pod łóżko.

Step fitness do aerobiku, jest to przyrząd treningowy służący do wzmacniania głównie mięśni kończyn dolnych. Ich uniwersalność pozwala również na stosowanie treningów wzmacniających mięśnie ramion oraz klatki piersiowej. Regularne ćwiczenia przy wykorzystaniu stepów pozwalają skutecznie wzmocnić sylwetkę oraz ujędrnić pośladki.

Popularnością cieszą się zajęcia aerobik przy wykorzystaniu stepu. Wówczas instruktorzy przeprowadzają taki trening w rytm muzyki. Połączenie zabawy z dobrym treningiem, sprawia, że ćwiczenia są przyjemne oraz efektywne. Stepy treningowe fitness stają się bardzo praktyczne przy poprawie koordynacji ruchowej, co sprawia, że są często wykorzystywane w treningu w różnych dyscyplinach sportowych oraz przy rehabilitacji.

Stepy fitness do ćwiczeń wykonane są z tworzywa sztucznego. Poszczególne modele różnią się miedzy sobą: rozmiarami powierzchni użytkowej, liczbą możliwości regulacji stopni wysokości oraz nośnością maksymalną. Najpopularniejszymi stepami do ćwiczeń w domu okazują się stepy o długości ok. 70 cm oraz 2 poziomami regulacji wysokości. Takie modele pozwalają na przeprowadzenie efektywnego treningu we własnym zaciszu domowym. Znacznie bardziej wymagające są profesjonalne kluby fitness, ich najczęstszym wyborem padają profesjonalne stepy do fitnessu o długości ok 100cm, 3 stopniach regulacji wysokości oraz wysokiej nośności maksymalnej. Takie modele muszą być przygotowanej do ciągłej oraz intensywnej eksploatacji.

Step do aerobiku to kolejna propozycja z gamy naszych akcesoriów do fitnessu, które pomogą skutecznie poprawić Twoją kondycje oraz wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę nie wychodząc z domu! Zapraszamy serdecznie do zakupu lub kontaktu z naszym doradcą w celu doboru optymalnego dla Ciebie sprzętu do ćwiczeń od PESport.com.pl.