Filtry

Akcesoria do atlasów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Profesjonalne akcesoria do atlasów to niezbędne dodatki do każdej domowej jak i profesjonalnej siłowni. Kolekcja wysokiej jakości akcesoriów do atlasów jaką proponujemy w naszym sklepie obejmuje przede wszystkim pojedyncze uchwyty typu sznur do do wyciągu, liczne uchwyty do wyciągu górnego, różnego rodzaju uchwyty podwójne do atlasów oraz uchwyty proste. Dobry uchwyt to podstawa podczas intensywnych treningów na atlasie. Bezpieczeństwo jakie oferują proponowane przez nasz internetowy sklep sportowy akcesoria jak uchwyty to gwarancja bezproblemowego i efektywnego treningu. Wybrane modele są przez nas i naszych pracowników sprawdzane i dzięki temu oferujemy sprzęt i akcesoria do atlasów z gwarancją.
Wybierz najnowsze modele sprawdzonych sprzętów i dodatków do swojej siłowni domowej lub profesjonalnej. W przypadku znacznych zakupów hurtowych na akcesoria do atlasów istnieje możliwość negocjacji cen, kodów rabatowych lub gratisów. Jeżeli nie wiesz dokładnie jaki uchwyt do atlasu wybrać to skontaktuj się z naszymi doradcami. Wieloletnie doświadczenie i osobista aktywność w sporcie sprawia, że dokładnie wiemy co jest najlepsze do wybranych ćwiczeń na atlasie. Stale powiększamy asortyment na akcesoria do atlasów, który obecnie obejmuje między innymi takie dodatki jak:

  • sznurowe, pojedyncze uchwyty
  • różnego rodzaju pojedyncze uchwyty do wyciągu górnego
  • różnego rodzaju podwójne uchwyty do wyciągu górnego
  • uchwyty proste

Sprawdź dostępne modele produktów i wybierz te, które dokładnie spełnią Twoje oczekiwania. Realizuj z PESport wyznaczone cele w zakresie poprawy tężyzny fizycznej, kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Zachęcamy do stałych ćwiczeń po okiem profesjonalnego trenera lub z odpowiednio przygotowanym planem treningowym. Dzięki temu wyniki jakie będą osiągane w domowej lub profesjonalnej siłowni będą jeszcze lepsze i trwałe. Zapraszamy do zakupów.