inSPORTline

Czeski Producent Sprzętu Fitness

inSPORTline to renomowana marka w całej Europie. Powstała w 1995r a do Polski zawitała w 2004r. Marka proponuje szeroki wachlarz urządzeń treningowy oraz akcesoriów do ćwiczeń. W ofercie znajdują się zarówno sprzęty do treningów w domu jaki profesjonalne maszyny do użytku komercyjnego.

Sprzęty marki inSPORTline można znaleźć w wielu klubach fitness, centrach spa, czy ośrodkach rehabilitacyjnych. 

Swoja pozycję oraz popularność zawdzięczają przede wszystkim ciągłemu udoskonalanie swoich sprzętów oraz poszerzenia oferty.

Sprzęty marki inSPORTline cechuję wysoka jakość wykonania i ponadprzeciętny design.

Marka szczyci się współpracą z wieloma wybitnymi trenerami fitness z kraju naszych południowych sąsiadów. Testują oraz recenzują oni sprzęt wyprodukowany przez markę. Daje to gwarancje wysokiej jakości proponowanych urządzeń.

Najmocniejsza strona

Wiodącą stroną marki inSPORTline  są trenażery treningowe, zarówno do użytku domowego jak i klubowego. W ofercie znajdziemy Orbitreki treningowe, Rowerki Stacjonarne, Bieżnie treningowe, wioślarze treningowe czy platformy wibracyjne.

Wspomniane maszyny to oczko w głowie marki inSPORTline. Sprzęty wykonane są z wysoką dbałością o każdy szczegół, dzięki temu zyskują dużą popularność na rynku trenażerów. Kolejnym atutem jest bardzo szeroki wybór z pośród wielu produktów, co pozwala dopasować sprzęt pod konkretne własne potrzeby.

Marka dostarcza również akcesoria treningowe w postaci mat fitness, gum do ćwiczeń, piłek do ćwiczeń, ekspanderów i innych.

Sporty siłowe

Mimo iż inSPORTline stawia na trenażery to nie brakuje w ofercie przyrządów do treningów nad muskulaturą. W ofercie tej marki znajdziesz profesjonalne maszyny do siłowni jaki do użytku domowego. Wybór nie jest tak szeroki jak w przypadku orbitreków czy bieżni ale z pewnością jest wystarczający aby wybrać coś do swojej domowej siłowni.

Marka proponuje atlasy treningowe, ławeczki treningowe, suwnice smitka, duży wybór hantli i kettlebell, gryfy i wiele innych.

Trening uzupełniają lincze akcesoria treningowe w postaci pasów treningowych, poręczy do pompek, lin do ćwiczeń, obciążeń na ciało, drążków oraz poręczy.

Przyrządy marki inSPORTline pozwalają również na treningi typu Crossfit czy WorkOut.

Podsumowując

Marka inSPORTline jest jedna z najpopularniejszych w Polsce oraz znaną w całej Europie. Stawiają na wszechstronność oraz design swoich sprzętów. Dużym atutem produktów tej marki jest wysoka jakość wykonania. Przy wyborze sprzętu treningowe dla siebie na pewno warto rozważyć tą markę. Minusem są jednak wyższe ceny niż u konkurencji. 

Loga systemów płatności