HMS

Polska Marka Sprzętów Fitness

HMS to marka specjalizująca się w tworzeniu sprzętów treningowych do fitnessu oraz sportów siłowych.  Jest jedną z najbardziej doświadczonych marek na rynku Polskim, działa nieprzerwalnie od 2000r.

Tak długie istnienie na rynku pozwala precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby klientów. Ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań pozwoliło marce przetrwać i ustabilizować swoją pozycję na wymagającym rynku.

Marka HMS charakteryzuję się dobrej jakości sprzętem przeznaczonym do użytku domowego. Posiada również dobry i sprawnie działający serwis, co jest wartościowym atutem.

Kategoria fitness

Sprzęty fitness marki HMS są tworzone głównie z myślą o dobrym treningu w zaciszu domowym. W skład tej kategorii wchodzą takie urządzenia jak:

Rowerki Stacjonarne, marka HMS posiada w swojej ofercie różne typy, takie jak: rower mechaniczny, rower magnetyczny, rower elektromagnetyczny czy rower powietrzny. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dobrymi możliwościami treningowymi.

Bieżnie treningowe, tutaj dominuję typ bieżni elektrycznej, marka posiada tylko jedną bieżnie magnetyczną w swojej ofercie. Są stworzone dla regularnego treningu w warunkach domowych. Posiadają dużą ilość programów treningowych i solidne wykończenie. Każda bieżnia HMS jest składana.

Orbitrek treningowy, marka nie posiada w swojej ofercie orbitreka mechanicznego. Dominują orbitreki magnetyczne, do wyboru mamy jeszcze orbitreki elektromagnetyczne oraz powietrzne. Ich cechą jest solidność wykonania, dzięki czemu pozwalają na regularny i intensywny trening.

Wioślarze treningowe, marka posiada zaledwie 3 propozycję wioślarzy, jeden z nich to wioślarz mechaniczny a dwa pozostałe to typy magnetyczne.

Steppery do ćwiczeń, tutaj marka dysponuje szeroki wybór urządzeń. Znajdziemy zarówno steppery proste jaki i steppery skośne. Do dyspozycji są również urządzenia z linkami, ramionami bądź kolumną.

Akcesoria treningowe, marka zadbała o kompleksowość treningu oferując szeroką gamę akcesoriów do ćwiczeń takich jak: maty fitness, gumy do ćwiczeń, piłki do ćwiczeń, ekspandery, stepy do aerobiku czy chociażby skakanki.

Sporty Siłowe

W parze ze sprzętami, które pozwalają poprawić kondycje marka HMS oferują sprzęty do pracy nad muskulaturom. W swojej ofercie posiada:

Atlasy treningowe, dużym atutem jest zróżnicowanie urządzeń. Dzięki czemu każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Marka proponuje zarówno atlasy treningowe ze stosem jaki atlasy treningowe na wolne ciężary.

Loga systemów płatności
X